Atlanta Hawks Pokračujte ve vyhrát Streak proti Pacers

27.12.2018 0
Atlanta Hawks se snaží o něco nového během posledních tří zápasů v této sezóně a hrají dobrou basketbal. Hawks vypadali soudržně a vyhrál tři v řadě pro trenéra Piercea.
 
Atlantské jestřáby sedí 12. místo na východě (9-23), tři ze svých 9 vítězství v posledních třech zápasech. Nyní Hawks přinesou vítězný pruh zpět do Atlanty, když vezmou na play-off svázaný tým Pacer.
 
Sledování Hawks dohromady tři vítězství v řadě bylo zábavné pro fanoušek Hawk je fanoušek, který trvá, co je již velmi dlouhá sezóna.
 
Pokoušet se dát dohromady čtyři výhry bude výzva, jelikož Hawks se ve dne v noci vezmou na Pacers v Atlantě.
 
John Collins a Trae Young vedli cestu pro jestřáby zatím v této sezoně s Collinsem v průměru 18 bodů a Young averaging 15-bodová hra.
 
Collins poukazuje na to, co koučující personál hlásí tomuto velmi mladému seznamu Hawksů. Neustále hurá, hraje tvrdou obrannou značku a dává týmu hrozbu, která má být v barvě hodně potřeba.
 
Young je spíše jemným hráčem, který nabízí družstvu gólmana, který může lépe než většinu bodových stráží v Lize.
 
Jeho schopnost nalézt otevřeného muže a založit jeho spoluhráče je pro začínajícího nováčka. Pokud jestřábi budou pokračovat ve svazcích, vyhraje, bude to proto, že Collins a Young vedou cestu k seznamu odmítnutí.
 
Dnešní zápas proti Pacers bude dobrý test poté, co tým porazil Wizards, Pistons a Knicks.
 
Trae Young se musí i nadále zlepšovat a vést první jednotku, což je zvláště pravda, zatímco John Collins bojuje proti zranění. Young je budoucnost Hawka a on bude i nadále ukazovat, proč dnes večer v Atlantě.