Beyonce má zájem koupit si v Houstonu Rockets

03.08.2017 0
Popová hvězda Beyonce, rodák z Houstonu, se podle lidí basketbalové dresy, kteří s touto věcí seznámí, zamýšlí investovat do Rockets National Basketball Association.
 
Majitel rakety Les Alexander, bývalý obchodník s dluhopisy, minulý měsíc uvedl, že prodává tým v nárustu hodnot franšízy v různých sportovních odvětvích. Klubová popularita v Číně může posunout prodejní cenu kolem rekordních 2 miliardy dolarů, které Steve Ballmer zaplatil za Los Angeles Clippers před třemi lety.
 
Alexander zaplatil 85 milionů dolarů za Rockets v roce 1993.
 
Pro celebrity je běžné, že investují do sportovních týmů. Manžel Beyonce, například Jay-Z, se narodil v Brooklynu a jednou držel méně než 1 procentní podíl na basketbalových sítích. On prodal svůj podíl na týmu po startu Roc národ, který reprezentuje sportovce.
 
Existuje spousta dalších příkladů: Pop star Justin Timberlake, rodák z Memphisu, Tennessee, vlastní kus basketbalových Grizzlies; Tenisové hráči Venuše a Serena Williamsová, stejně jako Jennifer Lopez, jsou investory do fotbalových Miami delfínů; A herec Will Ferrell má podíl ve fotbalovém klubu Major League Soccer v Los Angeles.
 
Rakety odmítly komentovat. Beyoncova publicistka Yvette Noel-Schure neodpověděla okamžitě na e-mail, který vyhledal komentář. Zástupci zábavy v Sony Music Entertainment odmítli komentovat. Mluvčí jejího manžela Jay-Z také neodpověděla.
 
Rozhodnutí Alexandra prodat tým, který zahrnuje All-Stars James Harden a Chris Paul, překvapilo mnoho kolem NBA. To vyvolalo zájem globálního zájmu mezi potenciálními kupci, říkají sportovní bankéři.
 
Kdokoliv se dostává k získání raket, může prodávat to, co se nazývá komanditní společnosti, které pomáhají hlavnímu investora získat zpět nějakou část svých investic, aniž by se vzdali kontroly nad franšízou.
 
Beyonce, která hrála na sobě s Rockets dresem, by přidala superstar sizzle do jakékoli skupiny vlastnictví, pravděpodobně pomáhá týmu s místním a mezinárodním marketingem.
 
Je to jedna z nejvlivnějších celebrit a na stejné úrovni jako fotbalová hvězda Lionel Messi Houston Rocketsdresy nba, podle databáze Celebrity DBI Marketing Arm. Ona má 150 z více než 4 000 osobností a je obzvláště efektivní a dosahuje žen ve věku od 13 do 17 let.
 
Podle Forbesu je Beyonce druhým seanem "Diddy" Combs na svém 2017 seznamu nejlépe placených celebrit na 105 milionů dolarů. Její čisté jmění činí 350 milionů dolarů, řekl Forbes. Jay-Z má hodnotu 810 milionů dolarů.