Bradley Beal: Celtics chtějí, aby to bylo fyzické, takže to uděl

05.05.2017 0
WASHINGTON - Strážce Bradley Beal je přesvědčen, že Washington Wizards musí "tlačit zpět" proti tělesné basketbalové dresy nba síle Boston Celtics, pokud Wizards doufají, že se zvednou z deficitu 0-2 v semifinálové sérii Východní konference.
 
Beal byl limitován na 14 bodů při natáčení 4 z 15 za 47 minut a v úterý minulý týden zmeškal bzučák na konci zápasu ve Washingtonu.
 
V rozhovoru pro Washingtonu, který se konal ve čtvrtek před čtvrteční hrou 3 (8:00 ET, ESPN), Beal řekl, že hráči Celtics dělají hry "trochu ošklivě" a chce Wizardy reagovat v naturáliích.
 
"Chytání a držení, je to součást houževnatosti. To je způsob, jak nás vyřadit z hry," řekl Beal, který v sezoně dosahuje v průměru 25,8 bodů. "Chtějí to udělat fyzicky, chtějí to udělat trochu odporný, musíme být stejný, musíme být fyzický, musíme držet, trochu uchopit, zasáhnout chlápky, držet to čisté, ale zároveň se ujistit Cítí nás. "
 
Přidáno Beal: "Dostáváme hodně zranění, ale je to play-off. Nemůžeme se stěžovat, nemůžeme být pasivní, musíme se vrátit zpět."
 
Beal zdůraznil, že nemá pocit, že by se celtics dostali do hry, ale věří, že čarodějové musí jednoduše zvýšit svou fyzickou zdatnost, zvláště poté, co v úterý v noci udeřil Isaiah Thomas 53 bodů.
 
John Wall dosáhl 40 bodů pro Wizards v Game 2, ale byl ve čtvrtém čtvrtletí klidný a přesčas, když Thomas vyprodukoval 29 bodů a vedl Bostona k vítězství. Stěna nepřišla ve čtvrtek střílením týmu a řekl, že je "trochu blázen" malými malými zápěstími a kotníkovými onemocněními, ale nic, co by mu bránilo ve hře ve hře 3.
 
"Jsou fyzičtější než náš tým," řekl Wall. "Nechtějí se snadněji ukládat, jako my máme. Myslím, že musíme přinést jiný přístup, nikomu neškodit, prostě jen hrát fyzický a chytrý basketbal."
 
Celticové uznali ve středu před svou nedělní praxí ve Washingtonu, že se v této sérii snažili dělat věci pro Beal.
 
"Jakmile uslyšíme, že se jeho série nazývají - myslím, že naše povědomí o jeho playcallingu je velmi vysoké. Myslím, že každý kluk na hřišti je na řadě s ním," řekl Boston swingman Jae Crowder. "Snažíme se to udělat co nejtvrdší, protože víme, že to zvládne. Jen držte na sobě různá těla, zachovávejte odlišný vzhled a nedovolte mu, aby se cítil pohodlně."
 
Tréner Celtics Brad Stevens řekl, že Celtics se pokoušeli co nejsilněji unést na Beal a je nepravděpodobné, že by zapomněl některé z výstřelů, které chyběl v Game 2.
 
Co se týče způsobu, jakým mohou Wizards zpomalit Thomas, který v prvních dvou zápasech seriálu dosáhl 43 bodů, Beal řekl, že není snadná odpověď.
 
"Je malý, je rychlý," řekl Beal. "Má opravdu dobrou změnu tempa, změnu směru, může se zastavit na desetník, vytahovat se, je velmi obtížné, musí být tak těžké, že ho musíme držet. ruce."
 
Navzdory všem mimoškolním aktivitám, ke kterým došlo během pravidelných setkání mezi oběma týmy, hráči Celtics a Wizards hráli převážně pěkně v této sérii play-off.
 
Al Horford a Markieff Morris nejsou přesně mluvící po Morrisovi, který se přesunul na Boston Celtics basketbalové dresy Horforda do davu ve hře 2 a Thomas později získal s Morrisem dvojitý technický zásah.
 
Oba týmy se však podařilo obsadit své emoce brzy v sérii navzdory fyzické hře.