Chuck Hayes se připojuje k raketám jako personální skaut

02.09.2017 0
Bývalý Rockets síly vpřed a oblíbený fanoušek Chuck Hayes se vrátil do týmu jako pro hráče skaut.
 
Hayes, který v loňské sezóně zastával podobnou pozici jako Denver Nuggets Houston Rocketsdresy nba, bude i nadále hodnotit NBA a další hráče pro Rockets s jistou prací v rozvoji hráčů, řekl viceprezident Rockets Gersson Rosas.
 
"Oceňujeme ho nejen jako hráč, ale jeho profil a jeho pozadí jsou nesmírně cenné pro to, co děláme na straně personálu," řekl Rosas. "Je to chlapík, který má jinou perspektivu, je 10 let v lize, chápe hru. Je to chlapík, který dlouho věděl, že po skončení své kariéry skončil a chtěl něco udělat. Připravili jsme to. Vidíme toho chlapa s množstvím talentů, hodně charakteru a hodně vzhůru, pokud jde o jeho roli v kanceláři. "
Hayes hrál sedm sezón s raketami (včetně dvou zápasů vyplňujících, když byly rakety zkráceny v letech 2015-16) jako undrafted volný agent z Kentucky.
 
Vynikající obranný hráč a krátce nejkratší startovní centrum v historii NBA ve dnech 6-6, dosáhl v průměru 3,7 bodů a pěti odrazů v jeho kariéře se třemi týmy.
 
SEC Defenzivní hráč roka v roce 2004, on vázal Alexa Groza pro Kentucky rekord pro po sobě jdoucí starty (110) a je v top 10 v Kentucky v rebounds, krade a zablokoval výstřely.
 
"Budeme s námi stále basketbalové dresy nba dělat nějaký rozvoj hráčů, jak to dovoluje plán," řekl Rosas. "Dlouhodobě chce trenér. Máme filozofii, několik nejvíce
úspěšní trenéři v lize mají zkušenosti s personálem. Když se rozhodne trénovat, bude lépe připraven. Být v D-Lize, musí to udělat v NBA, bude velmi dobrý. "