Dallas Mavericks by měl obchodovat s velkým

18.10.2017 0
Dallas Mavericks se v pondělí rozhodl převést smlouvu Gian Clavell do dvoustranné smlouvy Dallas Mavericks basketbalové oblečení. To dělalo seznam v Dallasu oficiální zaměření do domácího otvírák ve středu večer.
 
Když se Clavell dostal do posledního dvoucestného místa, znamenalo to, že všichni Salah Mejri, Jeff Withey a Maxi Kleber dělali oficiální seznam 15 hráčů. To je navíc Josh McRoberts, Dwight Powell a Nerlens Noel všichni vystupují z lavice také.
 
To znamená, že šest z deseti non-startérů v týmu je 6'10 "nebo vyšší.
 
Další čtyři non-startéry v týmu jsou Yogi Ferrell (6'0 "), J.J. Barea (6'0 "), Devin Harris (6'3") a Dorian Finney-Smith (6'8 "). V současné době je Harris záložní tři s Finney-Smith jediným zdlouhavým křídlem mimo lavičku, která může hrát tři i čtyři.
 
To je důvod, proč Dallas by měl obchodovat s jedním z jejich bigů pro další křídlo.
 
Nerlens Noel nikam nechodí. Vzhledem k tomu, že Jeff Withey a Maxi Kleber byli podepsáni mimo sezónu, nemohou být přesunuty až do prosince. Chystám se jít dál a překonat McRobertsa v tuto chvíli jen proto, že jeho smlouva může skutečně pomoci v termínu.
 
To vás nechává s Dwight Powell a Salah Mejri.
 
Dwight Powell je stále jen 26 let, ale v příštích třech letech bude muset zhruba 30 milionů dolarů. Jeho smlouva může být těžší obchodovat, ale neznamená to, že nemůžete najít jiný tým v podobné situaci jako křídlo.
 
Bude Dwight Powell rovný nahoru pro Moe Harkless nebo Alec Burks pracovat pro obě strany? A co pomáhat Oklahoma City s hloubkou předního soudu v Powellovi pro Alex Abrines a Josh Huestis?
 
Dallas nemusí být připraveni vzdát se Powella a jeho smlouva je těžší obchodovat, proto obchodování Salah Mejri by mělo nejvíce smysl. S platy 1,4 milionu dolarů v letošním roce, předtím, než zasáhnou omezené volné agentury, týmy by se zajímaly o neohrožený výstřel ze stolu.
 
Návrat by nebyl obrovský, ale stále byste mohli dostat schopné křídlo zpět do obchodu.
 
Jeram Grant v Oklahoma City, Furkan Korkmaz ve Philadelphii, Rashad Vaughn v Milwaukee a Semi Ojeleye v Bostonu jsou všichni hráči, s nimiž se Mejri může obchodovat přímo a jejich respektované týmy potřebují Mejri.