Hloubka klíčové síly pro OKC Thunder podle Ringer

06.09.2018 0
Když vstoupíme do druhé části nové kapitoly pro OKC Thunder, můžeme jen doufat, že dobré věci ještě přijdou. Ale pokud nás minulý rok naučil něco, žádný výsledek nelze vyloučit.
 
Co se stalo s old-school, těžko nasazeným basketbal, když se oponenti navzájem nenáviděli a udělali by cokoli, aby vyhrál? Odpověď na tuto otázku je Russell Westbrook. Bez ohledu na situaci, kdy se Westbrook ujme slova, nenávidí každého, kdo stojí za jeho vítězstvím.
 
Westbrookova nakažlivá vášeň přebírá celou franšízu od svých spoluhráčů až po fanoušky. Je to jeho konkurenční schopnost, která nadále udržuje tým konkurenceschopný. A to je povaha jeho bezohledného stylu hry, který má národní pozornost. V posledním výhledu The Ringer o Thunderu nelze vyloučit žádný výsledek.
 
Od chvíle, kdy se Thunder hraje s Westbrookem, není divu, že tým v minulé sezoně bojoval. Ale když se Andre Roberson vrátil, nové tváře do týmu a návrat Pauleye George, hloubka je nyní pro Oklahoma City síla.
 
Mezi internetovými a televizními osobnostmi nám nepřátelé Westbrooku stále připomínají, jak málo se hromadí, když neohrožený vůdce nevydává své záběry. O čemž se však nemluví tolik, je druhá strana té mince.
 
Ano, existují chvíle, kdy motor Westbrooku vede k nevynuceným obratům nebo špatným výstřelem. Ale když dělá záběry a dělá všechno v pořádku, Thunder je téměř bezkonkurenční.
 
Pokud se tato mince dostane do hlavy v kritickém čase v play-off, mohlo by to být Westbrookovo bezohledné opuštění Oklahoma City Thunderdresy nba, které by zničilo bojovníky. A pro ty, kteří si myslí, že by se bojovníci měli jenom předat trofej, nezapomeňte, že Rockets je měli na lanech předtím, než Chris Paul odešel se zraněním.