Houston Rockets bude reportovat do tréninkového tábora Team USA

12.06.2019 0
Houston Rockets budou mít několik zástupců, protože tým USA začne svůj tréninkový tábor za pár měsíců. Kdo bude pravděpodobně dělat poslední střih pro tým?
Houston Rockets jsou v obchodě pro další rušné léto. Část zaneprázdnění přijde s offseason pohyby týmu se snaží dělat, zatímco tam jsou některé zábavné ty, jako jsou rakety, které mají tři zástupce pro tým trénink tábora USA, který se bude konat na začátku srpna.
 
James Harden je zřejmý hlavní kus z raket, které se zúčastní a udělají finální střih pro tým USA USA. Další dva z týmu, který bude ve výcvikovém táboře, jsou Eric Gordon a P.J. Tucker.
 
P.J. Tucker je ten typ chlapa, kterého vždycky miluješ na podlaze. V týmu, který je plný superhvězd, by mohl tým USA použít Tucker, aby vždy dělal věci, které se v boxech neobjeví. Pravděpodobně nebude dělat poslední seznam, ale nikdy nevíte! Kenneth Faried vytvořil tým jeden rok v roce 2014.
 
Eric Gordon mohl týmu nabídnout skvělou střelu. EG obvykle přináší nějaké extra dlouhé střelby, takže kratší mezinárodní 3-bodová linie může být pro něj trochu úleva. Bude mít příležitost pracovat v týmu, ale stejně jako Tucker to bude pravděpodobně dlouhý záběr.
 
Toto je zajímavé oznámení pro rakety právě teď, jak se očekává, že obchod jeden z Gordon, Tucker a Clint Capela. Bylo by to trochu trapné, kdyby se současné rakety nacházely ve výcvikovém táboře s někým, s kým nedávno obchodoval.
 
Rakety se také říkaly, že hledají rozšíření s Gordonem a Tuckerem, takže možná budou oba z nich v příští sezóně. Budeme muset počkat a počkat na začátek srpna, ale gratulujeme k těm třem, kteří byli jmenováni do původního týmu!