Houston Rockets vs. Milwaukee Bucks, náhled hry

25.10.2019 0
Vítejte v další sezóně basketbalu NBA na The Dream Shake. Ať už jste tu byli roky nebo je to poprvé, neváhejte se připojit k diskusi v komentářích basketbalové dresy nba. Máme velké jádro pravidelných a opakujících se čtenářů a vždy se snažíme rozšířit naši malou rodinu o vás. Dokud zůstanete pěkní (žádné osobní útoky, výplachy atd.), Budeme spolu vycházet dobře. Na rozdíl od většiny ostatních blogů SB Nation vám dokonce dovolíme přísahat.
 
Milwaukee Bucks přicházejí pozoruhodnou sezónu, ve které vyhráli 60 her a vlastnili nejlepší rekord v NBA. V čele s MVP Giannisem Antetokounmpem rozdrtili nešťastné písty, odrazili se ze ztráty hry 1 a doručili džentlmenskou jízdu do Bostonu a ve finále východní konference se dostali proti Toronto Raptors. Poté Raps zamířil zpět do Kanady a začal v osmi vítězstvích v 10, aby získal první šampionát v historii franšízy.
 
Nedělejte chybu: Bucks byly v minulé sezóně tím nejlepším týmem na východě s velkým rozpětím. Rapátoři se zahřáli (Fred Van Vleet šel supernova) a zbytek je historie. Stejně jako rakety minulé sezóny, Bucks se snaží spustit to zpět na jejich cestě k mistrovství. Ztratili Malcolma Brogdona v Indianě a Eric Bledsoe je na začátku roku (aktualizace: je dnes k dispozici dnes, takže původní rozvrh, který jsem viděl, byl pryč), ale přidání Wesleyho Matthews, Kyle Korvera a Robina Lopeze by jim mělo pomoci zůstat zakotvené během drcení pravidelné sezóny a v kelímku postseason.
 
Milwaukee figuruje jako nejlepší tým na východě. Stejně jako většina let na východ od řeky Mississippi není mnoho dobrých týmů, ale alespoň na východě bylo schopno vyrobit několik uchazečů. Bucks budou prominentně figurovat v play-off a cokoli, co nebude vypadat ve finále, bude pravděpodobně selhávat. Jejich jedinou skutečnou konkurencí je Philadelphia, která bude muset strávit většinu sezóny přemýšlením, jak integrovat Al Horford do týmu, který prohrál Jimmyho Butlera.
 
Spisovatelé TDS vytvořili naše sezónní předpovědi začátkem tohoto týdne a já vás vyzývám, abyste si je prohlédli. Abychom to všechno uvařili, úspěch Houstonu v této sezoně se sníží o jeho schopnost přidat do mixu Russella Westbrooka. Houstonovo jádro Jamese Hardena, Eric Gordona, P.J. Tuckera a Clint Capely jsou spojeny Russem a Danuelem Houseem Houston Rockets basketbalové oblečení, kteří musí udělat krok, pokud má Houston projít přeplněnou západní konferencí.
 
Pro Houston jsou nějaké problémy s pivovarnictvím, protože situace Daryla Moreyho bude po léta viset nad franšízou a Mike D’Antoni pracuje v posledním roce své smlouvy. Pokud Houston vyjde z brány pomalu, existuje možnost, že Houstonova cesta na třetí mistrovství by mohla vykolejit, než se to někdy rozjede.