James Harden říká, že přidání Carmelo Anthony k Rockets bude &qu

24.08.2018 0
Vládnoucí NBA MVP James Harden nevidí žádný důvod, proč Carmelo Anthony bude mít nějaké problémy s Houston Rockets.
 
Harden řekl, že bude "snadné" aklimatizovat Anthonyho do rotace, protože Rockets jsou tým s "mnoha vysokými IQ kluky kolem" již.
 
Rockets oznámil Anthonyho podpis na 13. srpna poté basketbalové dresy, co Atlanta Hawks minulý měsíc koupil poslední ročník smlouvy.
 
Dokonce ještě předtím, než Anthony oficiálně vstoupil do Houstonu, Harden hovořil o tom, jak snadný bude jeho přechod k týmu.
 
"Je to všechno o komunikaci," řekl Harden v červenci. "Je zřejmé, že je spousta ega, spousta talentů, ale některé z toho musíme být obětovány, abychom se dostali tam, kam musíme jít." "Každý z nás ví, co Carmelo přináší, jak nadaný a talentovaný je , a má ještě mnohem víc. "
 
Anthonyho největší výzva bude získání jeho bodování. Desetinásobný All-Star zaznamenal průměrnou kariéru na úrovni 16,2 bodů za hru a minulou sezónu zaznamenal nejhorší 40,4 procenta kariéry v Oklahoma City Thunder.
 
V loňském roce byly otázky ohledně toho Houston Rocketsdresy nba, jak dobře se Harden a Chris Paul přizpůsobí společně. Tento experiment vedl k tomu, že Rockets vyhrál rekordních 65 her během pravidelné sezóny a dosáhl Game 7 finále Západní konference.