Mavs musí z tohoto zvyku Luka Doncicovi přerušit jeho evropské h

08.10.2018 0
S dvěma zápasy v sezóně a dvěma, Mavericks vědí přesně, co mají s Lukou Doncicem, když se plouží k pravidelné sezoně.
 
Musí z Evropy vymanit.
 
Máme na mysli to co nejvíce úctyhodným způsobem a striktně v basketbalových podmínkách.
 
Ve své první NBA akci, 6-8 Doncic na všechny dojmy zaujal svou kreativitou, jeho střelbou a moudrým přesahujícím 19letým způsobem hry.
 
Méně působivé jsou osmi obraty, které měl za 60 minut soudního času.
 
Polovina těchto obratů jezdí na volání, protože Doncic je tak zvyklý na odpuštění způsobu, jakým Evropská reflexní volání - nebo ne volání - cestuje.
 
Myslíte si, že NBA refs nechal hodně snímek, pokud jde o cestování?
 
Sledujte hru z Evropské ligy a zjistíte, že NBA není tak špatná.
 
Ale když hrajete podle evropských pravidel celý svůj život, musíte se přizpůsobit, když se dostanete do NBA a cestování je přinejmenším nepatrně vynuceno.
 
Je čas, jako je páteční preseason hra v Šanghaji proti Philadelphii, že si uvědomíte, že Doncic - navzdory všemu jeho záludnému potenciálu - stále má způsob, jak jít. Měl čtyři obraty a chyběl všechny čtyři ukazatele, které se pokusil. A polovina jeho šesti volných hodů. To NBA v NBA neztratí a je to poselství, které každodenně přináší mladému slovinskému pocitu.
 
"Luka je vzrušující hráč," řekl trenér Rick Carlisle. "Za zadní částí prochází a vše, co je dobré, když to jde dobře. Jednou hodil jednoho z nich do druhého řádu.
 
"Přizpůsobuje se různým způsobům, jakými říkají, že cestují v NBA, v Evropě měli jinou interpretaci, a proto byl ve dvou zápasech volán třikrát nebo čtyřikrát.
 
Neuhlížejte to jako trenér, který se snažil zvládnout nebe vysoké očekávání pro celkový výběr č. 3. Carlisle ví, že pokud se Doncic nestane základním kamenem franšízy pro nadcházející roky, někdo bude mít nějaké vysvětlení.
 
"Může dělat spoustu věcí na podlaze," řekl Carlisle. "Může dostat, může získat místa, má skvělou vizi a dělá lidi lépe."
 
Jako referenční bod se zamyslete, kdy byl Jason Kidd Maverick. Použil svůj omezený čas v hrách v předsezorech, aby zkusil projít, že si myslí, že nebude fungovat, ale stejně by je vyzkoušel.
 
V předsezóně měl vždycky spoustu obratů, ale obvykle je ovládal, když se hry začaly počítat.
 
Doncičova situace je jiná, protože je tak mladý. Ale Dennis Smith Jr. zjistil v minulé sezóně, že hra může být někdy krutá. V průměru zaznamenal průměrně téměř tři obraty, ačkoli v sezóně přinesl tento průměr o něco později.
 
Doncic řekl, že prostě chce hrát svou hru. A je to jeho povaha, aby míč předal. Někdy je trochu fantazijní, a Carlisle se bude škrábat nad hlavou.
 
To, co si fanoušci musí pamatovat, je ten kluk 19 let. Svrchovaně je poškrábal, ačkoli byl v posledních dvou sezónách v Evropě v háji veteránem.
 
"Ráda bych vylepšila své spoluhráče," řekl. "Snažím se nesnášet věci."
 
Carlisle měl Doncic hrát moc většinu času, když byl na dvoře. To by znamenalo posun vpřed, aby bylo přesnější. Jeho velikost mu umožňuje hlídat nejvíce síly vpřed a Mavericks ví, že tam bude muset hrát, dokud je DeAndre Jordan v centru, Harrison Barnes - když se vrátí ze svého problému hamstringu - je malý dopředu a Smith a Wesley Matthews jsou v zákulisí.
 
Pro Doncic je to jen otázka učení, jak pracuje se všemi hráči, kteří jsou starší než on.
 
Jeho dovednosti mají zadní sedadlo nikomu v týmu.
 
Brzy doufá Mavericks, zvládne také pravidla cestování.