Miami Heat Rumors: Heat jsou tmavé koně, které se přihlásí Paulo

09.06.2017 0
Navzdory skutečnosti, že volná agentura NBA nezačíná více než tři týdny, existuje spousta spekulací ohledně toho, kteří hráči mohou směřovat do nových týmů, včetně těch, které se týkají Miami Heat. V případu Heat je kandidát na tmavého koně, který byl hoden do mixu, a je to Paul Millsap.
 
Dan Favale z Bleacher Report píše, že podepsání 32letého Millsap by samozřejmě znamenalo, že Miami by nebyla schopna znovu podepsat Dion Waiters a nemusí mít prostor k udržení Jamese Johnsona. Nicméně skutečnost, že Millsap byl mnohem důslednějším výkonem po většinu jeho 11-leté kariéry, by z něj činil cennou výhodu, když získal v průběhu své kariéry v průměru 14,2 bodů a 7,5 doskoků. Vychází ze sezóny, kdy dosáhl 18,1 bodu a 7,7 doskoků.
 
Millsap dosáhl 19 milionů dolarů v sezóně 2015-16 a 20,072 milionů dolarů v této minulé sezoně, takže to bude hodně času pro Heat, aby ho lákal do Miami. Maximální nabídka pro něj by stála nejméně 35,4 milionů dolarů, což by znamenalo značné množství peněz, které má Miami k dispozici. Vzhledem k jeho věku může být tato cena příliš vysoká, ačkoli se pravděpodobně předpokládá, že bude muset podepsat nejméně 30 milionů dolarů ročně.
 
Jednou z možností je vypořádat se zraněným Joshem McRobertsem Miami Heatdresy nba, aby poskytl určitou mzdovou flexibilitu, což by pravděpodobně pomohlo udržet Johnson v záhybu. Označení tmavého koně samozřejmě má znamenat, že takové dohody mohou být více zbožné přání než skutečnost. Nicméně, prezident Heat Pat Riley vždycky snil velký, což znamená, že Millsap může být viděn jako hráč, který může změnit příští sezónu.