Moje svatba představovala překvapivé prohlášení od Daryl Morey

01.08.2018 0
V sobotu jsem se vzal. Moji přátelé dělali perfektní den jak veselý, tak autentický tím basketbalové dresy, že zajistili a četli prohlášení generálního manažera Houston Rockets Daryl Morey během svatebního obřadu.
 
Vyrůstal jsem na Houstonu Rockets na Summitu, pak na Toyota Center. Poslouchal jsem mistrovství roku 1994 v rádiu z letního tábora Boy Scout. Titul z roku 1995, který jsem sledoval, když stál na konferenčním stole.
 
Během vysokoškolského studia jsem jednou vzhlédl z karetního stolu v nehodnoceném pokerovém domě Houston a uznal, že Matt Maloney sedí u stolu.
 
Ve věku 33 let mohu stále nosit modrý dres Clyde Drexler, který jsem dostal pro mé narozeniny na střední škole. Jsem monstrum, který vlastní kočku Rockets a za posledních pět let jsem byl nepravidelným spisovatelem The Dream Shake.
 
Život trvá několik zábavy. Nechal jsem Houston před 11 lety a od té doby žil v 7 státech. Jsem vzrušená, že jsem se zamilovala do své ženy a jejího domovského státu Montana, kde žijeme.
 
Představte si můj překvapení, když stál v poli na horském vrcholu v Montaně, kamarádka, kterou jsem od té doby dostala od základní školy, se při ceremoniálu vymanil z gratulačního svatebního prohlášení od Daryl Morey.
 
Musím poděkovat Dr. Samu Cookovi, který zajistil prohlášení a je hrdostí Edinburgu, Texasu a Michaela Jaynese, celoživotního kamaráda, který vlastnil Dreamcast, že jsme hráli bezpočet zápasů NBA 2K. Není to NBA 2K série, původní NBA 2K s Allen Iverson na víku.
 
Ano, a Daryl Morey. Nejenže je to nejlepší generální manažer NBA Western basketbalové oblečení, ale někdo, kdo je jasně ochoten přijmout svou podivnou celebritu a nechat ostatní s tím mít dobrý čas.