New Orleans Pelicans: Znovu podepsání Jrue Holiday je jen první

05.07.2017 0
New Orleans Pelicans přední kancelář dělal to tvrdohlavý, že jejich prioritou č. 1 toto offseason byl basketbalové dresy uzamknout Jrue Holiday dlouhodobě. Dosáhli tohoto cíle dne 1. července opětovným podpisem svátku ve výši pět let a prodloužení o 126 milionů dolarů.
 
S rozšířením se pelikáni uzavřeli do jádra Anthony Davis, Jrue Holiday a DeMarcus Cousins. To je velmi talentované jádro, ale cesta Pelikánů do play-off se stále zhoršuje.
 
Družstevní družstva Denver a Minnesota každý přidali talent z východní konference. Také Thunder přidal Paula Georgea bez ztráty nejdůležitějších kousků. To je špatná zpráva pro New Orleans, která má velmi malou finanční flexibilitu pro přidávání volných agentů. Generální manažer Dell Demps musí být kreativní v tom, jak staví kolem svého talentovaného tria.
 
New Orleans převzala bezpečnou trasu tím, že znovu zahájila dovolenou, což nebyla špatná volba. Tam jsou rumblings jeho nadpráce, ale 26-rok-starý obousměrné stráže nepocházejí levné. Zaplacení svátků Velké peníze by neměly být problém, pokud by Pelikáni nezasáhli na předchozích volných obchodech.
 
Pelikáni mají Omera Asika na knize za další rok ve výši 12 milionů dolarů ročně, což je potenciálně nejhorší smlouva v NBA. Poslední offseason vyloučili čtyři roky a 48 milionů dolarů na Solomon Hill, který nedokázal splnit očekávání. Není to smlouva s dovolenou, která by měla být kritizována, jsou to špatné investice do dalších částí seznamu, které daly New Orleans do pekla s malou šancí na zlepšení.
 
Pelikáni mají stále výjimku na úrovni střední úrovně a výjimku na základní úrovni, která přidává kousek tohoto offseasonu. Nicméně je nepravděpodobné, že se s těmito penězi ocitnou s výrobcem rozdílů. Mimo špičkových volných agentů není nikdo, kdo by Peliánům definitivně vytvořil zámek pro playoff.
 
Dalším problémem s obchodem je, že Pelicansovský seznam postrádá jasnou stranu New Orleans Pelicansdresy nba mimo Holiday, Davis a Cousins. Cheick Diallo a Frank Jackson mají potenciál, ale oba jsou nejméně dva roky od toho, aby byli připraveni na NBA.