Proč jsem fanouškem Portlandské Trail Blazers

26.05.2017 0
Vítejte na osvěžující Blazerově Edge! Abychom oslavili nový vzhled našich sportovních komunit, sdílíme příběhy o tom, jak a proč jsme se stali fanoušky našich oblíbených týmů. Pokud byste se chtěli podělit o svůj příběh, přečtěte si na FanPosts, abyste napsali svůj vlastní příspěvek. Každý FanPost bude vložen do výkresu, aby získal dárkovou kartu Fanatics 500 dolarů. SBNation shromažďuje všechny příběhy zde a uvádí ty nejlepší i v naší síti. Přijďte s námi fanoušci!
 
Namísto výběru jednoho zaměstnance společnosti Blazer's Edge, který by reprezentoval stránky, jsme se rozhodli využít tohoto tématu v celé síti, abyste mohli lépe poznat celý náš personál. Níže jsou příběhy o polovině zaměstnanců, popisující, jak se poprvé přihlásili do týmu. Později dnes ráno vám představíme druhou polovinu. Vychutnejte si příběhy starších a nových autorů Blazerových Edge!
 
Steven DeWald
 
Stejně jako to nenávidím přiznat, můj výlet do posedlého fanouška Trail Blazers začíná na materiální poznámce. Byl jsem zaníceným obchodníkem s kartami jako dítě a sbírání karet z NBA bylo mým hlavním cílem. Když mi bylo asi šest nebo sedm, objevila se mléčná královna se svou památnou sérii Blazersových temných nápojů a dala mi lásku k obchodním kartám na stole, což se zdálo jako každé jídlo mé dětství. Vzhledem k tomu, jak jsem mladý byl v době těch skvělých týmů v Portlandu, tito hráči jsou v mé paměti spíš jako životní karikatury, podobně jako ty brýle z DQ.
 
Moje skutečná fantazie začala vážně, když jsem byla o něco starší, když nakonec dorazil do Portlandu Arvydas Sabonis. Brýle se však objevily v plném kruhu, ale jako první rok jako držitel sezónních lístků se zúčastnil sběru série pohárů, které představovaly startovní pět od sezóny 2013-14.
 
Kevin Haswell
 
Byl jsem fanouškem basketbalu NBA na chvíli. Seděla jsem v minulém roce sledováním NBA Playoffs, hry představující Trail Blazers a Warriors. Zamilovala jsem si, když jsem sledovala Damiana Lillarda a jak to vypadá tak snadno na podlaze. Od té noci jsem věděl, že budu věnovat více pozornosti Trail Blazers. Kombinace Lillard a CJ McCollum dělala Blazers velmi zajímavý a zábavný tým, který se dívat.
 
Za posledních šest měsíců jsem začal studovat Trail Blazers a velmi se zajímal o to, jak funguje celá operace. Krátce nato jsem se rozhodl požádat o napsání pro Blazerův okraj a tady jsem. Trail Blazers se stále více přibližují k tomu, že se na Západu stávají soutěžícími, a nemohl jsem být nadšeni, když vidím, jak to všechno funguje.
 
Ryne Buchanan
 
My Trail Blazer fandom se datuje asi do roku 2000, kdy mi bylo devět let. Moje první paměť Trail Blazers se dívá na tým, který jsem se rozrostl, abych se rozpadl proti nenáviděným Lakersům v Game 7 ve finále Západní konference. Mám však také mnoho vzpomínek.
 
Vzpomínám si, když jsem v letním táboře dostal novinové ořezové zprávy od mého táta, které mi informovaly, že Blazers získali Dereka Andersona v obchodě. Byl jsem extatický, když jsem sledoval, jak hrál předchozí rok pro Spurs. Jsem hrdým majitelem podepsaného dresu Thea Ratliffa a Dan Dickau podepsaného klobouku. Stále mám Greg Oden Jersey pohřben v zadní části mého skříně. Když mi bylo asi dvanáct, můj děda mi dal DVD z hry 6 z finále z roku 1977 a já jsem ji sledoval asi stokrát. Byl jsem v mnoha hrách naživu a v průběhu let jsem viděl několik vzrušujících okamžiků (Clydeho odchod do důchodu, Royův vítěz nad Houstou a Blazers 'v roce 2016 porazili Golden State, abychom jmenovali jen několik).
 
Sledoval jsem tým v dobrých časech a špatných (většinou špatných) s neochvějnou podporou. Snažil jsem se, že jednoho dne v životě se staneme svědkem týmu, kterého mám rád, přivést do Rip City další šampionát.
 
Adrian Bernecich
 
S tisíci kilometry / míle mezi mnou (v Melbourne, Austrálie) a nejbližším týmem NBA to byly obchodní kartičky NBA na horním patře v letech 1993-94, které zapálily mou vášeň pro Blazers.
 
V polovině devadesátých let minulého století (před nástupem internetu) jsme byli hlavně živili obrázky a novinkami o Michael Jordan a Shaquille O'Neal - a několika dalších - prostřednictvím časopisů a zřídka v televizi. Ale když jsem narazil na kartu Clyda Drexlera, byl jsem zvědavý.
 
V té době měl kamarád videokazetu (nezapomeňte na ty), které obsahovaly vrcholky hvězd NBA včetně bývalého střelnice Portland. Byl jsem okamžitě fanoušek.
 
Po přestávce NBA kolem přelomu tisíciletí mi internet přinesl novinky o Portlandu, které navrhly Aldridge a Roy - ten z nich opět vzbudil svou vášeň pro tým.
 
A jakmile se mi podařilo v roce 2009 vypracovat kolegy Aussie Patty Millsové (jak jsme ho nechali jít), díky Blazerově Edge jsem sledoval všechny aspekty tohoto fantastického týmu a vášnivého fanfága.
 
Kody Tarbell
 
Mluvíte-li s Blazerovými fanoušky, jedna z nejpodivuhodnějších událostí v historii franšízy byla v roce 2007 třináct vítězných sérií. V té době jsem nikdy nevěnoval příliš mnoho pozornosti týmu. Jistě, laskavě si pamatuji, že jsem chodil s mým tátou a seděl jsem v krokvech, kteří slyšeli jako Scottie Pippen po celé aréně, ale nikdy jsem s týmem opravdu nebyl spojen. Travis Outlaw ze všech hráčů mě přiměl, abych se stal fanouškem poté, co jsem udeřil do bitevníku v Memphisu.
 
Moji lidé by mě vyzvedli z praxe a měli bychom Briana Wheelera na výzvu. Z ničoho, tým jen vyhrál a vyhrál. Jakmile dosáhl 10 v řadě, nemohl jsem tomu uvěřit. Kradl bych ranní papír od svého otce, abych mohl číst příběhy a statistiky. Nebyl to jen Roy převzít. Kdo je tento James Jones střílet 5-6 na 3s? Muž, Outlaw a Webster to opravdu zabíjí na konci hry; Mohou mít něco. Pozorování v tomto věku nebylo to nejlepší, co bys mohl říct.
 
Bez ohledu na to nikdo neviděl, že to přijde. Tým bez jednoho ze svých budoucích hvězd v Odenu jezdí po týmu po nejlepším možným způsobem. Je to bláznivé, když se na to podívám, ale to mě přivedlo do Rip City.
 
Miles Custis
 
Byl jsem fanouškem Blazer, dokud si to pamatuju. Vyrostl jsem v Greshamu a nejdřív jsem si vzpomněl, jak sledovat hry Trail Blazer, sledoval náš běh na finále NBA v roce 1990 jako osmiletý. Začátkem devadesátých let byl vzrušující čas být fanouškem a Clyde Drexler, Terry Porter, Jerome Kersey, Buck Williams, Kevin Duckworth a Cliff Robinson, to byl zábavný tým. Jedna pěkná vzpomínka, která jsem od té doby shromažďovala brýle Dairy Queen. Moji rodiče ve skutečnosti stále mají všechny staré brýle DQ a já je ujišťuji, že je použiji, když jsem je navštívil.
 
Brian Freeman
 
Byl jsem fanouškem basketbalu před mými prvními Portland Trail Blazers basketbalové oblečení vzpomínkami. Můj otec hrál v NBA a měl velkou vášeň pro hru, takže jsem ho chytil. Miloval Blazers a sledoval všechny šance, které mohl. Vzal jsem jeho nadšení Blazers a běžel s ním. Jít do školy s botami, které jsem nemohl hrát basketbal, nebyla volba, protože na prázdninách nebylo nic jiného, ​​co bych udělala. To do značné míry pokračovalo po střední škole. Možná mě stálo pár přítelkyň, ale nemám žádnou lítost. Můj otec byl ten člověk, který mě ukázal a naučil hru basketbalu, ale moji idoly a hrdinové byli chlapci na obrazovce. Snažil jsem se být jejich, dokonce jsem se snažil změnit své jméno na Hakeem. Byl jsem celý basketbal. O 20 let později se nic nezměnilo. Basketbal jsem zaplatil za mé stipendium a přivedl mě ke svému konečnému dobrodružství - profesionální kariéru v Evropě. Chybí mi konkurenční soutěž, ale mám ještě štěstí, že můžu pokračovat ve své naprosté vášni, sledovat hry a být součástí hry Blazer's Edge