Sledování syna Jamese vyrůstá a soutěží se starým mužem za 5 let

08.08.2018 0
Jamesův nejstarší syn, Brownie, se rozhodl vstoupit na Crossroads Middle School v Los Angeles v Santa Monice. Jedná se o basketbalovou školu Los Angeles, kde Brownie zahájí nový život učení a basketbalu, a to je místo, kde je James letos. Jeden z důležitých důvodů pro volbu Lakers v létě. Doufá, že jeho syn bude mít lepší basketbalové vzdělání a doufá, že budou v budoucnu soutěžit.
 
Možná, že o Brownie nevíte moc, ale myslím, že jste museli sledovat jeho hraní videí na sociálních médiích, včetně Brownieho dunk, který minulý týden zobrazoval sociální síť, hodil míč vysoko a běžel, se všemi pohyby v jedné ruce, ukazující, že mladší Brownie už překonal tělesné nadání a basketbalové dovednosti většiny svých vrstevníků.
 
Fanoušci mohou vždy najít stín Jamese ve videoklipu Brownie a doufat, že Brownie může hrát jako jeho otec, to jsou očekávání fanoušků a doufají, že budou v budoucnu svědkem dalšího příběhu Jamese.
 
Brownie je na některých místech velmi podobná jeho otci, je šťastný, že sdílí míč Los Angeles Lakersdresy nba, může najít spoluhráče stejně jako James a vynechat míč. Jeho tělo je silné, může dokončit layup ve fyzické konfrontaci a být dobré, když ho využijete. Současně má také dobrou střelbu zvenčí, ať už jde o chycení míče nebo o střelbu při driblingu, dokončí skóre.
 
Toto leto získal tým Brownie šampionát v mistrovstvích USBA v Charlotte. Tato událost je častěji označována jako AUU Tour, která patří do amatérské ligy, ale přesto přitahuje velkou část talentu. Malí hráči se zúčastnili. Brownie je v současné době zařazena do 10. místa v soutěži "Newcomer Rankings" v roce 2023 a jeho partner Mickey Williams je na prvním místě a silný backcourt obou hráčů je důležitým důvodem, proč tým vyhraje.
 
Pokaždé, když dojde k soutěži s Brownie, bude vždy přitahovat více diváků. Lidé chtějí vidět, jak hraje Jamesův syn. James také sledoval hru Brownieho mnohokrát toto léto a superstar v NBA. Seděl na boku synového dvora, jen otec, který si vzal syna. Bude vstát a potleskat za cíl a stěžovat si kvůli nespokojenosti s pokutou.
 
Jako syn Jamese se Brownie zvykla zvyknout na světlo. Když mu bylo devět let, všichni mu začali věnovat pozornost. Všichni doufají, že jednoho dne bude moci vstoupit do NBA a Jamesa soutěžit na stejné scéně. James také řekl, že toto je jedno z jeho největších přání.
 
Brownie, která je mladší 14 let, doufá, že přistane v NBA v roce 2023. V době, kdy je James 38 let, James v posledních letech neviděl regresivní fyzickou situaci, i když je mu 40 let, není to problém. Brownie také vstoupila na basketbalovou školu v Los Angeles, aby získala pokročilejší a vědecký basketbalový trénink, což je důležitý důvod, proč James zvolil Lakers. Pokud se tato situace podle této situace neustále vyvíjí, není mezi těmito dvěma prázdnými.
 
Brownie je schopen ukázat svůj talent a dovednosti v basketbalu v mladém věku. Vedle dobrých genů vytvořil James dobré prostředí, aby ho mohl zpevňovat. Ale dostanete mnohem víc a budete muset nést více, a Brownie, který nese jméno LeBron James, také čelí tlaku, který jeho kolegové nemohou cítit. Po stejné superhvězdě také syn O'Neill Sharif přiznal, že Brownie čelí většímu tlaku než on.
 
Samotný James řekl, že teď lituje, že dal Brownie jméno LeBron James. Je to velmi pyšná věc získat jméno otce, ale v Brownie je to spíš výzva. Tato neobvyklá pýcha vyžaduje, aby se snažil více. Dar, který tento osud dává, pomalu označoval cenu již v době.
 
Předtím, než jsme byli svědky otce a syna soutěžícího na téže scéně, musíme ještě pomalu čekat, čekáme, až Brownie poroste, a vyrostou na cestě plné světla, ale plné trní.