Zlatí státní bojovníci nabízejí novou smlouvu s firmou Quinn Coo

06.04.2018 0
Quinn Cook je jedním z pozitivních překvapení Golden State Warriors. Stráž stále hraje s obousměrnou smlouvou, ale šampión chce, aby se to stalo skutečnou víceletou smlouvou.
 
To jsou hlášeny Chris Haynes a Marc J. Spears z ESPN. Vojáci tak budou hlásit provedení do 10. dubna, aby Cook použili v play-off. Na pracovní dokument je již dohodnuto dva roky.
 
Dvě smlouvy byly znovu zahájeny před touto sezonou a umožnily týmům použít jednoho hráče v G-League a NBA. Hráč s takovou smlouvou však může strávit maximálně 45 dní s týmem NBA.
 
25-letý Cook by byl prvním hráčem v historii, který by s takovou smlouvou získal účast v play-off. Nicméně, bojovníci stále potřebují místo pro Cook v jejich týmu, protože už mají 15 zaručených sedadel. Nedávno bylo spekulováno, že Omri Casspi může být za to vyhozen.
 
Cook se přesvědčil, že nahradil Stephena Curryho a v posledních 11 zápasech zaznamenal dvojciferné číslo. S dvojnásobným MVP pravděpodobně vhodným pro druhé kolo play-off, Cook, jako startér na první, hraje důležitou roli pro šampióna.
 
V celkově 29 misech v této sezóně strávil Guard v průměru 8,9 bodů a 2,5 asistence. V sezóně 2016/17 Cook dokončil celkem 14 zápasů pro Dallas Mavericks a pelikány New Orleans.