25.10.2019
Vítejte v další sezóně basketbalu NBA na The Dream Shake. Ať už jste tu byli roky nebo je to poprvé, neváhejte se připojit k diskusi v komentářích basketbalové dresy nba. Máme velké jádro pravidelných a opakujících se čtenářů a vždy se snažíme rozšířit naši malou rodinu o vás. Dokud zůstanete pěkní (žádné osobní útoky, výplachy atd.), Budeme spolu vycházet dobře. Na rozdíl od většiny ostatních blogů SB Nation vám dokonce dovolíme přísahat. ..
02.08.2019
Houstonské rakety minulý týden uvedly do médií Russella Westbrooka a vytvořily poslední část svého jádra. Tým bude mít nyní smlouvu na Westbrook, James Harden a Clint Capela na další tři sezóny a možná i více, v závislosti na možnostech hráče.   Ale jak jsem psal v minulém roce, další hlavní rozhodnutí týmu se bude točit kolem statusu svobodné agentury stráže Eric Gordona.   Houstonské rakety minulý týden uvedly do médií Russel..
12.06.2019
Houston Rockets budou mít několik zástupců, protože tým USA začne svůj tréninkový tábor za pár měsíců. Kdo bude pravděpodobně dělat poslední střih pro tým? Houston Rockets jsou v obchodě pro další rušné léto. Část zaneprázdnění přijde s offseason pohyby týmu se snaží dělat, zatímco tam jsou některé zábavné ty, jako jsou rakety, které mají tři zástupce pro tým trénink tábora USA, který se bude konat na začátku srpna.   James ..
24.05.2019
Za poslední dvě sezóny hráli na elitní úrovni, vedené pravděpodobně nejlepším útočným hráčem hry, a byli největším hráčem na trůnu Zlatých státních válečníků. Média však stále nenávidí Jamese Hardena a rakety. Výsledkem je, že přehlížejí, čeho tento tým dokázal dosáhnout.   Když se Kevin Durant připojil k bojovníkům v létě 2016, otočil svět NBA na hlavu. Cleveland Cavaliers nemohl soutěžit se Zlatým státem, přestože ho ved..
16.04.2019
Jak Houston Rockets začnou hrát playoff běh v roce 2019, chtějí dělat hluboký běh do postseason a přinést šampionát do Houstonu.   V neděli vystoupili na solidní start tím, že srazili Utah Jazz 122-90 ve hře 1 své první série playoff.   Západu vládne dvojnásobný obhájce Golden State Warriors. Pokud chcete vyhrát titul, musíte projít.   Bývalý šampion NBA Kendrick Perkins se připojil k Adrian Wojnarowski ESPN na The Woj Pod..
18.02.2019
Během posledních dvou měsíců se James Harden umístil do vzácné společnosti. Sedmnásobná celá hvězda zaznamenala nejméně 30 bodů ve své 31. průběžné hře, vázala Wilt Chamberlain (1962) na druhou nejdelší pruh v historii NBA.   Ve středu v noci panující MVP přidal do svého resumé další klasický výkon a získal 42 bodů ve hře proti Minnesotě Timberwolves. Nicméně, jak Harden nadšený fanoušky tím, že zaznamenává jeho 22. 40-bodový výko..
27.12.2018
Atlanta Hawks se snaží o něco nového během posledních tří zápasů v této sezóně a hrají dobrou basketbal. Hawks vypadali soudržně a vyhrál tři v řadě pro trenéra Piercea.   Atlantské jestřáby sedí 12. místo na východě (9-23), tři ze svých 9 vítězství v posledních třech zápasech. Nyní Hawks přinesou vítězný pruh zpět do Atlanty, když vezmou na play-off svázaný tým Pacer.   Sledování Hawks dohromady tři vítězství v řa..
05.11.2018
Bez zraněné basketbalové mezinárodní Dirk Nowitzki vyhrožuje Dallas Mavericks znovu v konkurzu v NBA.   Po zoufalém představení na 106: 118 proti New York Knicks a souběžném šestém porážce v sérii je nálada mezi texanem podrážděna. "To, co jsme dnes večer ukázali, bylo velmi zklamáním," prohlásil trenér Rick Carlisle. "Přebírám zodpovědnost za způsob, jakým můj tým hrál a bojoval."   Po pouhých 24 úspěších ze 82 zápasů v lo..
08.10.2018
S dvěma zápasy v sezóně a dvěma, Mavericks vědí přesně, co mají s Lukou Doncicem, když se plouží k pravidelné sezoně.   Musí z Evropy vymanit.   Máme na mysli to co nejvíce úctyhodným způsobem a striktně v basketbalových podmínkách.   Ve své první NBA akci, 6-8 Doncic na všechny dojmy zaujal svou kreativitou, jeho střelbou a moudrým přesahujícím 19letým způsobem hry.   Méně působivé jsou osmi obraty, kt..
17.09.2018
V roce 1998 byl NBA mimo sezónu blázen. Michael Jordan se po podpisu svého posledního kroužku jako býk odebere podruhé. Nadcházející sezóna NBA bude zkrácena na pouhých 50 zápasů kvůli třetímu blokování desetiletí. Sdružení hráčů jen chtělo zvýšit strop platů, majitelé chtěli ušetřit peníze. Liga zrušila hvězdnou hru NBA v roce 1999 a David Stern se zdánlivě rozpadl po odchodu z Jordánu. Uprostřed toho všeho hledal Scottie Pippen nový domov. &nbs..
06.09.2018
Když vstoupíme do druhé části nové kapitoly pro OKC Thunder, můžeme jen doufat, že dobré věci ještě přijdou. Ale pokud nás minulý rok naučil něco, žádný výsledek nelze vyloučit.   Co se stalo s old-school, těžko nasazeným basketbal, když se oponenti navzájem nenáviděli a udělali by cokoli, aby vyhrál? Odpověď na tuto otázku je Russell Westbrook. Bez ohledu na situaci, kdy se Westbrook ujme slova, nenávidí každého, kdo stojí za jeho vítězs..
24.08.2018
Vládnoucí NBA MVP James Harden nevidí žádný důvod, proč Carmelo Anthony bude mít nějaké problémy s Houston Rockets.   Harden řekl, že bude "snadné" aklimatizovat Anthonyho do rotace, protože Rockets jsou tým s "mnoha vysokými IQ kluky kolem" již.   Rockets oznámil Anthonyho podpis na 13. srpna poté basketbalové dresy, co Atlanta Hawks minulý měsíc koupil poslední ročník smlouvy.   Dokonce ještě předtím, než Anthony o..
08.08.2018
Jamesův nejstarší syn, Brownie, se rozhodl vstoupit na Crossroads Middle School v Los Angeles v Santa Monice. Jedná se o basketbalovou školu Los Angeles, kde Brownie zahájí nový život učení a basketbalu, a to je místo, kde je James letos. Jeden z důležitých důvodů pro volbu Lakers v létě. Doufá, že jeho syn bude mít lepší basketbalové vzdělání a doufá, že budou v budoucnu soutěžit.   Možná, že o Brownie nevíte moc, ale myslím, že jste museli ..
01.08.2018
V sobotu jsem se vzal. Moji přátelé dělali perfektní den jak veselý, tak autentický tím basketbalové dresy, že zajistili a četli prohlášení generálního manažera Houston Rockets Daryl Morey během svatebního obřadu.   Vyrůstal jsem na Houstonu Rockets na Summitu, pak na Toyota Center. Poslouchal jsem mistrovství roku 1994 v rádiu z letního tábora Boy Scout. Titul z roku 1995, který jsem sledoval, když stál na konferenčním stole.   Během v..
06.04.2018
Quinn Cook je jedním z pozitivních překvapení Golden State Warriors. Stráž stále hraje s obousměrnou smlouvou, ale šampión chce, aby se to stalo skutečnou víceletou smlouvou.   To jsou hlášeny Chris Haynes a Marc J. Spears z ESPN. Vojáci tak budou hlásit provedení do 10. dubna, aby Cook použili v play-off. Na pracovní dokument je již dohodnuto dva roky.   Dvě smlouvy byly znovu zahájeny před touto sezonou a umožnily týmům použít jednoho hr..
17.01.2018
Podle New York Times reportér Mark - Stein odhalil, že Cavaliers nedávno špatný záznam, podle informovaných zdrojů, termín transakce, Cavaliers alespoň dohodu.   Rytíři se v poslední době nedaří dobře, s pouhými dvěma výhrou a osmmi ztrátami v posledních deseti zápasech, včetně řady ztrát do play-off. Nedávno Cavaliers ztratili 14 bodů Celtics, ztrácejí 34 bodů na Raptors, kteří postrádají Lori a Ibaka. Poté, co prohráli s válečníky, byli ..
18.10.2017
Dallas Mavericks se v pondělí rozhodl převést smlouvu Gian Clavell do dvoustranné smlouvy Dallas Mavericks basketbalové oblečení. To dělalo seznam v Dallasu oficiální zaměření do domácího otvírák ve středu večer.   Když se Clavell dostal do posledního dvoucestného místa, znamenalo to, že všichni Salah Mejri, Jeff Withey a Maxi Kleber dělali oficiální seznam 15 hráčů. To je navíc Josh McRoberts, Dwight Powell a Nerlens Noel všichni vystupují z la..
02.09.2017
Bývalý Rockets síly vpřed a oblíbený fanoušek Chuck Hayes se vrátil do týmu jako pro hráče skaut.   Hayes, který v loňské sezóně zastával podobnou pozici jako Denver Nuggets Houston Rocketsdresy nba, bude i nadále hodnotit NBA a další hráče pro Rockets s jistou prací v rozvoji hráčů, řekl viceprezident Rockets Gersson Rosas.   "Oceňujeme ho nejen jako hráč, ale jeho profil a jeho pozadí jsou nesmírně cenné pro to, co děláme na stra..
03.08.2017
Popová hvězda Beyonce, rodák z Houstonu, se podle lidí basketbalové dresy, kteří s touto věcí seznámí, zamýšlí investovat do Rockets National Basketball Association.   Majitel rakety Les Alexander, bývalý obchodník s dluhopisy, minulý měsíc uvedl, že prodává tým v nárustu hodnot franšízy v různých sportovních odvětvích. Klubová popularita v Číně může posunout prodejní cenu kolem rekordních 2 miliardy dolarů, které Steve Ballmer zapla..
05.07.2017
New Orleans Pelicans přední kancelář dělal to tvrdohlavý, že jejich prioritou č. 1 toto offseason byl basketbalové dresy uzamknout Jrue Holiday dlouhodobě. Dosáhli tohoto cíle dne 1. července opětovným podpisem svátku ve výši pět let a prodloužení o 126 milionů dolarů.   S rozšířením se pelikáni uzavřeli do jádra Anthony Davis, Jrue Holiday a DeMarcus Cousins. To je velmi talentované jádro, ale cesta Pelikánů do play-off se stále zhoršuje...
09.06.2017
Navzdory skutečnosti, že volná agentura NBA nezačíná více než tři týdny, existuje spousta spekulací ohledně toho, kteří hráči mohou směřovat do nových týmů, včetně těch, které se týkají Miami Heat. V případu Heat je kandidát na tmavého koně, který byl hoden do mixu, a je to Paul Millsap.   Dan Favale z Bleacher Report píše, že podepsání 32letého Millsap by samozřejmě znamenalo, že Miami by nebyla schopna znovu podepsat Dion Waiters a nemu..
26.05.2017
Vítejte na osvěžující Blazerově Edge! Abychom oslavili nový vzhled našich sportovních komunit, sdílíme příběhy o tom, jak a proč jsme se stali fanoušky našich oblíbených týmů. Pokud byste se chtěli podělit o svůj příběh, přečtěte si na FanPosts, abyste napsali svůj vlastní příspěvek. Každý FanPost bude vložen do výkresu, aby získal dárkovou kartu Fanatics 500 dolarů. SBNation shromažďuje všechny příběhy zde a uvádí ty nejlepší i v naší sí..
15.05.2017
Poznámka redakce: Eddie Sefko ze společnosti SportsDay nedávno Dallas Mavericksdresy nba napsal řadu sloupů, které zaznamenávají výběry loterií NBA Mavericks. Letošními loterijními dny odjedeme zpět. Mavericks nemají nedávnou historii toho, že se nacházejí v loterii NBA, ale ve své předchozí inkarnaci měli dlouhou historickou historii, že doufají, že bohové s pingpongovými kulturami se na ně dívají příznivě. Bohužel, ne. Ve skutečnosti je ..
05.05.2017
WASHINGTON - Strážce Bradley Beal je přesvědčen, že Washington Wizards musí "tlačit zpět" proti tělesné basketbalové dresy nba síle Boston Celtics, pokud Wizards doufají, že se zvednou z deficitu 0-2 v semifinálové sérii Východní konference.   Beal byl limitován na 14 bodů při natáčení 4 z 15 za 47 minut a v úterý minulý týden zmeškal bzučák na konci zápasu ve Washingtonu.   V rozhovoru pro Washingtonu, který se konal ve čtvrt..
LeBron James Stephen Curry Russell Westbrook James Harden Chris Paul Kevin Durant Kyrie Irving Klay Thompson Kawhi Leonard Paul George Dwyane Wade Carmelo Anthony Dirk Nowitzki Anthony Davis