Soukromí a bezpečnost

Vítejte v našem online obchodě. Naším cílem je, abyste se cítili pohodlně pomocí našich webových stránek, protože nakupujete ve svém obchodě. Kdykoli zakoupíte produkt (y) z našich webových stránek, brát vážně problém zabezpečení. Pokaždé, když zadáte číslo kreditní karty, informace o fakturaci a odeslání při nákupu, použijeme technologii Secure Sockets Layer (SSL), která zabraňuje zadržování informací.

Náš závazek k soukromí

Vaše soukromí je pro nás důležité. Chcete-li zachovat vaše soukromí bezpečněji, poskytneme vám toto upozornění, které vysvětluje naše online postupy a možnosti výběru, které můžete provést ohledně shromažďování a používání vašich informací. Abychom tuto poznámku snadno našli, zpřístupníme ji na naší domovské stránce a na každém místě, kde mohou být vyžádány osobní údaje.

Informace, které shromažďujeme:
Toto oznámení se vztahuje na všechny informace shromážděné nebo předložené na našich webových stránkách. Na některých stránkách si můžete objednat produkty, podat žádosti a zaregistrovat se k přijímání materiálů. Typy osobních údajů shromážděných na těchto stránkách jsou Jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, informace o kreditní nebo debetní kartě. Na některých stránkách můžete odesílat informace o jiných osobách. Například pokud si objednáte dárek online a chcete ho odeslat přímo příjemci, budete muset odeslat adresu příjemce. Za těchto okolností jsou typy shromažďovaných osobních údajů název, adresa, telefonní číslo.

Způsob, jakým používáme informace:
Používáme informace, které poskytnete o sobě při zadávání objednávky pouze k dokončení objednávky. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou případů, kdy je potřeba provést objednávku. Používáme informace, které poskytnete o jiném člověku při zadávání objednávky pouze k odeslání produktu a k potvrzení doručení. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou případů, kdy je potřeba provést objednávku. Používáme neidentifikační a souhrnné informace k lepšímu návrhu našich webových stránek ak sdílení s inzerenty. Například můžeme inzerenti říct, že X počet osob navštívil určitou oblast na našich webových stránkách nebo že Y počet mužů a Z počet žen vyplnili náš registrační formulář, ale nezveřejnili bychom nic, co by bylo možné použít k identifikaci Těchto osob. Nakonec nikdy nepoužíváme ani nesdílíme osobní údaje, které nám byly poskytnuty online, způsobem, který nesouvisí s těmi, které jsou popsány výše, aniž bychom vám poskytli možnost zrušit nebo jinak zakázat takové nesouvisející použití.

Náš závazek k zabezpečení dat

Abychom zabránili neoprávněnému přístupu, udrželi správnost údajů a zajistili správné používání informací, zavedli jsme příslušné fyzické, elektronické a řídící postupy k ochraně a zajištění informací, které shromažďujeme online.

Jak můžete přistupovat k vašim údajům:
Můžete získat přístup k přezkoumání všech vašich osobně identifikovatelných informací, které shromažďujeme online a udržovat, a to zasláním písemné žádosti na adresu uvedenou na informační stránce. Tento postup používáme k lepší ochraně vašich informací. Můžete opravit věcné chyby ve vašich osobně identifikovatelných informacích tím, že nám pošlete požadavek, který důvěryhodně zobrazuje chybu. Chcete-li chránit vaše soukromí a bezpečnost, přijmeme přiměřené kroky k ověření identity předtím, než udělíte přístup nebo opravíte.

Jak nás kontaktovat:
Máte-li další dotazy nebo obavy ohledně těchto zásad ochrany osobních údajů, pošlete nám prosím e-mail nebo kontaktujte zákaznický servis online.

LeBron James Stephen Curry Russell Westbrook James Harden Chris Paul Kevin Durant Kyrie Irving Klay Thompson Kawhi Leonard Paul George Dwyane Wade Carmelo Anthony Dirk Nowitzki Anthony Davis